Misyonumuz
Nis Tıp merkezi, toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve tıbbın gelişimine katkı sağlamak amacıyla;
Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; hasta, hasta yakını ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak sağlıkta dünya markası olmak. Nis Tıp merkezinin  amacı; bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, tıbbi hizmetleri, grubun her noktasından, belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz
Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağı olmak NİS Tıp merkezi, sunduğu sağlık hizmetleriyle hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla, Kıbrıs a  model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.
Değerlerimiz

  • Dürüstlük
  • Liderlik
  • Takım çalışması
  • Hasta ve çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik

Direktör'in Mesajı
Nis Sağlık merkezini K.K.T.C deki sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda,geleceğe yönelik yaptığımız yatırım ve atılımlarla uluslararası standartlarda sağlık hizmetini Kıbrıs halkına getirmek amacıyla kurduk. . Biz, doğru, verimli ve sürdürülebilir yatırımları,toplam kalite ve çevre bilinci çerçevesinde gerçekleştirerek, hasta, çalışan, toplum ve ortaklarına en üst düzeydeki faydayı  sağlamak misyonuyla hareket ediyoruz. Bu nedenle hizmet sektöründeki yatırımlarımızın temelinde de bu anlayış yer alıyor.

Kuruluşumuzdan bugüne, sağlık sektöründe ilklere imza atmanın ve binlerce hastaya Nis  kalitesinde sağlık hizmeti sunmanın kıvancını yaşıyoruz. Sağlıkta Nis kalitesi en büyük gurur kaynağımız.

Bugün alanlarında uzman  doktor, hemşire, sağlık personeli ile tüm hizmet noktalarımızda, ileri tanı tedavi yöntemlerini son teknolojik tıbbi cihazlar ve yakın ilgi ile birleştirerek, şifa dağıtıyoruz. Sağlık hizmetlerindeki "ilk"leri ile bir 'marka' olmayı hedefleyen Nis, artık K.K.T.C halkına en kaliteli hizmeti dürüstlük, güleryüz, ilgi, şefkat ve kalite ilkesinden ayrılmadan hasta ve hasta yakınlarına hizmet vemektedir.

Hasta odaklı hizmet politikamız, tıbbi etik değerlere bağlılık, her zaman en iyi tıbbi olanaklara sahip olma vizyonumuz ve kalite değerlerimiz bizim için vazgeçilmez unsurl sizler için sürekli yenileniyor, büyüyor ve yeni lokasyonlarda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Bizim için en önemli  şey sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeniz...

Bu doğrultuda vizyonumuz. Mükkemeliyet odaklı ve güvenilir sağlıklı yaşam ortağınız olmak. Bu amaçla biz sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için durmaksızın çalışıyoruz.

Her şey sizler için; "Çünkü sağlığınız değerli"

Koray YÜCEL
Nis Tıp Merkezi Direktörü

Kurumsal
Kıbrıs Solar Enerji - Footer Bottom

Nis Lazer Klinik için Tıklayınız.
Koray Yücel
Direktör
Op. Dr. İbrahim Meyzin
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı

CV ve Sertifikaları Görüntüle