Üroloji
NİS Tıp Merkezinde sağlık sektöründe sahip olduğu çok özel konum ve yüksek teknolojiye dayanan hasta odaklı mükemmellik öğeleri Üroloji Bölümü"nde de ifadesini bulmaktadır.

Bölüm içinde özellikle ürolojik kanserlerin erken tanı ve tedavisi büyük önem taşımakta, multidisipliner bakış açısı ile hastalara cerrahinin yanı sıra onkolojik tedavi tüm bilinen unsurları ile aynı çatının altında eksiksiz yansıtılabilmektedir. Üroonkolojik cerrahide son dönemin vazgeçilmezleri olarak laparoskopi ve robot kullanımı ile yaratılan minimal invaziv karakter, bölümde en üst seviyede deneyim ve beceri ile uygulanmaktadır.

Taş hastalığı ve modern tedavisi, bölümün bir diğer ana ilgi alanı olup, minimal invaziv yaklaşım burada da ön plandadır. Ancak bundan da önemli olarak taş hastalığına sebep olan metabolik faktörlerin irdelenmesi ile taşın tekrar etmesinin önlenmesine yönelik kişiye özel araştırma, fark yaratan uygulamalarımız arasında önemli bir yer almaktadır.

Kapsamını kadın ürolojisi, nöroüroloji ve idrar yapma bozuklukları olarak niteleyebileceğimiz fonksiyonel üroloji ile androloji ve çocuk ürolojisi de bölümümüzün çok önem verdiği diğer ilgi alanlarıdır.

Kıbrıs Solar Enerji - Footer Bottom

Bölümlerimiz
KBB
Nis Lazer Klinik için Tıklayınız.