Dahiliye
NİS Sağlık grubu İç Hastalıkları bölümlerinde genel iç hastalıklarının yanında hematoloji, onkoloji, nefroloji, endokrinoloji, kardiyoloji, romatoloji ve gastroenteroloji dallarında hizmet verilmektedir.

Tüm hastanelerimizde, tıp merkezlerimizde ve polikliniklerimizde haftanın tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir. Hastanelerimizde yatan hastaların tedavilerini, konsültasyonlarını, ameliyat öncesi hazırlıklarını ve gerekli girişimlerini İç Hastalıkları bölümümüz gerçekleştirmektedir.

İç Hastalıkları Bölümü, üst ve alt solunum yolu hastalıkları, ateşli hastalıklar, hipertansiyon, şeker hastalığı, tiroid hastalıkları, kolesterol ve trigliserid yükseklikleri, sindirim sistemi hastalıkları (gastrit, ülser, reflü, spastik kolit, vb.), karaciğer ve safra kesesi hastalıkları, akciğer hastalıkları (kronik bronşit, amfizem, astım vb.),  böbrek hastalıkları, kansızlık ve kan hastalıkları tanı ve tedavisi, çeşitli kanser hastalıklarının erken tanısı, romatizmal hastalıklar, kas ve iskelet sistemi hastalıklarını kapsar.

Birimimize ait tüm dallarda ileri tanı ve tedavi yöntemleri ve akademik çevrelerin desteğinin yanı sıra ileri tıbbi teknolojilerin sağladığı imkânlarla; kişiye en uygun ve etkin sağlık hizmetinin verilmesi amaçlanmaktadır.

Nis  Sağlık Grubu hastanelerinin ünitelerinde ileri tedavi-tanı hizmetlerinin yanı sıra ileri teknoloji ürünleri de kullanılarak hizmet verilmektedir.

Gastroenteroloji
Bölümümüz uluslararası alanda tanınmış bir teşhis, tedavi ünitesi ve endoskopik uygulamaların düzenli eğitiminin verildiği, uygulamalarının yapıldığı uluslararası bir merkez olmayı hedeflemektedir.

Nis Sağlık Grubu gastroenteroloji bölümleri hepatobiliyer hastalıklar konusunda adeta bir danışma merkezidir. Kendi alanlarında önde gelen hepatologlar tarafından sirozun komplikasyonları dahil olmak üzere tüm karaciğer hastalıklarında gelişen yenilikçi ve kapsamlı tedaviler bölümümüzde uygulanmaktadır.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Nis  Sağlık Grubu'ndaki Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları bölümlerimiz; endokrin sistem fizyolojisi ve tiroid hastalıkları, diyabet, obezite, lipidler, osteoporoz, böbrek üstü bezi hastalıkları, üreme endokrinolojisi, hipofiz hastalıkları ve hormonal otoimmün hastalıklar ile ilgilenmektedir. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Nis Sağlık Grubu'nun tüm hizmet alanlarında klinik hizmet vermektedir.

Kıbrıs Solar Enerji - Footer Bottom

Bölümlerimiz
KBB
Nis Lazer Klinik için Tıklayınız.